Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »ART LABORATÓRIUM 2014

artlab-2014

Projekt ART LABORATÓRIUM 2014 je dimenzovaný pre zabezpečenie sprievodných výtvarných programov k najvýznamnejším podujatiam v Galérii Jána Koniarka a rovnako pre pásmo tvorivých programov Leto v galérii v mesiaci júl 2014 a jesenných tvorivých dielní. Ambíciou je podporiť významné podujatia galérie kreatívnymi aktivizujúcimi programami pre cieľovú skupinu ako aj efektívne saturovať voľný čas detí a mládeže v čase, keď majú prázdniny. V jednotlivých etapách pôjde o prípravu adekvátnych tvorivých výtvarných a vzdelávacích programov v spolupráci so študentmi Pedagogickej fakulty Katedry pedagogiky výtvarného umenia Trnavskej univerzity.
Projekt ART LABORATÓRIUM 2014 zabezpečuje nasledujúce kultúrne akcie:

1. Noc múzeí a galérií – 17.5.2014
Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí a galérií – 10. ročníku Noci múzeí a galérií bude GJK otvorená celý deň až do 23:00, počas dňa budú prebiehať tvorivé výtvarné aktivity rôzneho zamerania a náročnosti. 

2. Deň detí – 1.6.2014
Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí GJK v Trnave pripraví tvorivé dielne počas dopoludnia i popoludnia. 

3. Leto v galérii – 1.7.2014 – 1.8.2014
Tvorivé výtvarné aktivity a hry budú v GJK prebiehať počas júla v dvojakej podobe:
Plánované stretnutia: sú naplánované ako pravidelné stretnutia detí a mládeže (4 krát týždenne - od pondelka do piatku), pre ktoré bude pripravený program. Rodičia menších detí (6 a viac rokov) tu môžu svoje deti nechať a počas trvania programu si môžu vybaviť svoje záležitosti.
Individuálne stretnutia: v prípade záujmu sme schopní usporiadať programy aj mimo pravidelných. Vyžaduje individuálne prihlásenie v Galérii J. Koniarka, v počte minimálne 3-4 detí, či mládeže. V čase, ktorý záujemcom vyhovuje pripravíme individuálny program.

4. Jesenné tvorivé dielne – jeseň 2014 
V rámci projektu ART LABORATÓRIUM 2014 sa uskutočnia jesenné tvorivé dielne pre žiakov materských, základných a stredných škôl v mesiacoch september – november 2014. Sobotné tvorivé dielne pod budú realizované pre deti z Detského domova v Trnave a širokú verejnosť.

5. Tvorivé workshopy pre telesne postihnutých 
Pravidelné stretnutia v bezbariérovom priestore Nového krídla Kopplovej vily pre Klub vozičkárov Trnava budú realizované raz mesačne.

Našim zámerom je sprostredkovanie súčasného výtvarného umenia, ktoré má širokú paletu výtvarných médií. FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj