Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »PechaKucha u Beethovena

Ak máte radi kultúru a umenie, podujatie PechaKucha u Beethovena bude pre vás ako stvorené. V príjemnom prostredí parku a kaštieľa v Dolnej Krupej sa v sobotu 20. júla uskutoční špeciálne letné vydanie obľúbenej PechaKucha Night Trnava. Bohatý program pre dospelých aj deti sa začne už o 13:00 a potrvá do večera.

plagat_final_1000px_rgb

Okrem prezentácii dvanástich kreatívnych ľudí na vás čakajú koncerty kapiel Fándlyho bicykel, Abraka Dub a Jany Andevskej, klavírny koncert Petra Pláňavského, literárne čítania, tvorivé dielne, maliarsky workshop, projekcie krátky filmov o umelcoch z dielne Mareka Janičíka, Burza v kaštieli, detský športový kútik a Kúzelná škôlka. Zúčastniť sa budete môcť aj prehliadok kaštieľa s lektorkou a chystáme aj prehliadku Mauzólea Chotekovcov z roku 1895, ktoré sa nachádza neďaleko.

Vstup na celý program bude zadarmo, výnimkou je samotná PechaKucha, lístok na ňu bude za 3 Eurá. Začne sa v priestoroch kaštieľa o 19:00. K dispozícii bude v stanovených časoch PechaKucha Bus, ktorý vás môže zadarmo odviesť počas dňa priamo do kaštieľa a večer po skončení programu späť do mesta. Na mieste nebude chýbať možnosť zakúpiť si jedlo a pitie.

Podujatie pripravuje OZ Publikum.sk v spolupráci s Hudobným múzeom SNM, OZ Godot projekt, Literis o.z., Drak sa vracia, Kubíkom, LepšiaTrnava.sk, Dielničkou u Zlatej priadky, Kúzelnou škôlkou, združením BonArt a Galériou Jána Koniarka v Trnave.

Za podporu ďakujeme Nadácii Ekopolis a Telefónice O2, ktorá podujatie podporila v rámci svojho grantového programu Think Big. Ďakujeme aj mediálnym partnerom Trnava-live.sk, ANO! Magazín, rádio Bunker a Mesto Trnava.

Podrobnosti o podujatí a programe nájdete postupne na:
http://www.facebook.com/PechaKuchaTT

http://pechakucha.publikum.sk

Udalosť:
https://www.facebook.com/events/566624090070271/

 


Oznam

Stála expozícia
sochár Ján Koniarek
je odinštalovaná. Otvorená bude v roku 2021.

Podujatia


FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj