Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »ART LABORATÓRIUM 2013

art-laboratorium


Projekt ART LABORATORIUM 2013 je dimenzovaný pre zabezpečenie sprievodných výtvarných programov k najvýznamnejším podujatiam v Galérii Jána Koniarka a rovnako pre realizáciu tvorivých programov v mesiaci júl 2013 a jesenných tvorivých dielní. Ambíciou je podporiť významné podujatia galérie kreatívnymi aktivizujúcimi programami pre cieľovú skupinu ako aj efektívne saturovať voľný čas detí a mládeže v čase, keď majú prázdniny. V jednotlivých etapách pôjde o prípravu adekvátnych tvorivých výtvarných a vzdelávacích programov v spolupráci so študentmi Pedagogickej fakulty Katedry pedagogiky výtvarného umenia Trnavskej univerzity.

Projekt ART LABORATORIUM 2013 zabezpečuje nasledujúce kultúrne akcie:

1. Noc múzeí a galérií – 18.5.2013

Podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí a galérií – 9. ročník Noci múzeí a galérií.
GJK bude mať otvorené celý deň až do 24:00, pričom počas dňa budú prebiehať tvorivé výtvarné aktivity rôzneho zamerania a náročnosti spojené s premietaním v spolupráci s Anifestom s.r.o.

2. Deň detí – 1.6.2013 (pre školy 31.5.2013)
Podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.
GJK v Trnave pripraví na medzinárodný deň detí tvorivé dielne počas dopoludnia i popoludnia. V rámci dňa detí sa uskutoční premietanie – Ani Fest deťom /Ozveny Anifestu 2013/ s cieľom podporiť povedomie detí o animovanej tvorbe.

3. Leto v galérii – 2.7.2013 – 2.8.2013
Tvorivé výtvarné aktivity a hry budú v GJK prebiehať počas mesiaca júl 2013 a to v dvojakej podobe:
Plánované stretnutia: tieto stretnutia sú naplánované ako pravidelné stretnutia /4 krát týždenne/, pre ktoré bude pripravený program. Rodičia menších detí /6 a viac rokov/ tu môžu svoje deti nechať a počas trvania programu si môžu vybaviť svoje záležitosti.
Individuálne stretnutia: v prípade záujmu sme schopní usporiadať programy aj mimo pravidelných. Vyžaduje individuálne prihlásenie v Galérii J. Koniarka, v počte minimálne 3-4 detí, či mládeže, pripravíme individuálny program v čase, ktorý záujemcom vyhovuje.

4. Jesenné tvorivé dielne – jeseň 2013
V rámci projektu ART LABORATORIUM 2013 sa uskutočnia jesenné tvorivé dielne pre deti materských, základných a stredných škôl v mesiacoch september – október 2013.

Našim zámerom je sprostredkovanie súčasného výtvarného umenia, ktoré má širokú paletu výtvarných médií.
 FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj