Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »Letné tvorivé dielne

výtvarné aktivity a animačné hry pre deti a mládež - júl 2011


Galéria Jána Koniarka organizuje každoročne v mesiaci júl letné tvorivé dielne pre deti a mládež v spolupráci so študentmi Pedagogickej fakulty Katedry pedagogiky výtvarného umenia Trnavskej univerzity v Trnave a Mestom Trnava.

plagatik-galeria-750


Tvorivé výtvarné aktivity a animačné hry budú v GJK prebiehať od 5. 7. 2011 - 29.7. 2011 utorok až piatok od 9:00 – 12:00 hod.  /okrem pondelka/ a to v dvojakej podobe:


Plánované stretnutia: tieto stretnutia sú naplánované ako pravidelné stretnutia od utorka do piatka /okrem pondelka/ od 9:00 – 12:00 hod., pre ktoré bude pripravený tvorivý program. Rodičia tu môžu svoje deti nechať počas trvania programu /podľa dohody/.
Individuálne stretnutia: v prípade záujmu sme schopní usporiadať programy aj mimo pravidelných. Vyžaduje individuálne prihlásenie v Galérii Jána Koniarka, v počte minimálne 3-4 detí, či mládeže, pripravíme individuálny program v čase, ktorý záujemcom vyhovuje.

Vstupné 0,50 eur na dieťa.

  

kontakt:

Zuzana Dohnalová

Kopplova vila, Zelený kríček 3, Trnava
e-mail: pr@gjk.sk  
info@gjk.sk

tel.: 033 / 55 11 659

Zoznam študentov, ktorí realizovali tvorivé výtvarné aktivity a animačné hry v Galérii Jána Koniarka v mesiaci júl 2011: Veronika Moravčíková, Iveta Vassová, Matúš Blšťák, Martina Chudá, Janka Danišová, Júlia Kyptová, Katarína Mášiková.


Spolupráca:FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj