Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »ART LABORATORIUM 2011

Celoročný projekt ART LABORATORIUM 2011 je dimenzovaný pre zabezpečenie sprievodných výtvarných programov k najvýznamnejším podujatiam v Galérii Jána Koniarka a rovnako pre realizáciu tvorivých programov v mesiaci júl 2011 a jesenných tvorivých dielní. Ambíciou je podporiť významné podujatia galérie kreatívnymi aktivizujúcimi programami pre cieľovú skupinu ako aj efektívne saturovať voľný čas detí a mládeže v čase, keď majú prázdniny. V jednotlivých etapách pôjde o prípravu adekvátnych tvorivých výtvarných a vzdelávacích programov v spolupráci so študentmi Pedagogickej fakulty Katedry pedagogiky výtvarného umenia Trnavskej univerzity v Trnave.

art-laboratorium750

Plagát pre Galériu Jána Koniarka vytvorený ôsmakmi zo ZŠ Spartakovskej v Trnave

Projekt ART LABORATORIUM 2011 zabezpečuje nasledujúce kultúrne akcie:

1. Noc múzeí a galérií – 14.5.2011
Podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí a galérií – 7. ročník Noci múzeí a galérií. GJK bude mať otvorené celý deň až do 24:00, pričom počas dňa budú prebiehať tvorivé výtvarné aktivity rôzneho zamerania a náročnosti spojené s premietaním v spolupráci s Anifestom s.r.o.

2. Deň detí – 1.6.2011
GJK v Trnave pripraví na medzinárodný deň detí tvorivé dielne počas dopoludnia i popoludnia. V rámci dňa detí sa uskutoční premietanie – Pásmo krátkych filmov z festivalu ANIFEST - Rozprávky o zvieratkách a so zvieratkami /Ozveny Ani festu 2010/ s cieľom podporiť povedomie detí o animovanej tvorbe.

3. Leto v galérii – 5.7. – 31.7. /júl/ 2011
Tvorivé výtvarné aktivity a hry budú v GJK prebiehať počas mesiaca júl 2011 a to v dvojakej podobe:
Plánované stretnutia: tieto stretnutia sú naplánované ako pravidelné stretnutia /4 krát týždenne/, pre ktoré bude pripravený program. Rodičia menších detí tu môžu svoje deti nechať a počas trvania programu si môžu vybaviť svoje záležitosti.
Individuálne stretnutia: v prípade záujmu sme schopní usporiadať programy aj mimo pravidelných. Vyžaduje individuálne prihlásenie v Galérii J. Koniarka, v počte minimálne 3-4 detí, či mládeže, pripravíme individuálny program v čase, ktorý záujemcom vyhovuje.

4. Jesenné tvorivé dielne – jeseň 2011
V rámci celoročného projektu ART LABORATORIUM 2011 sa uskutočnia jesenné tvorivé dielne pre deti materských, základných a stredných škôl v mesiacoch september – december 2011.


Zoznam študentov, ktorí realizovali tvorivé výtvarné aktivity a animačné hry v Galérii Jána Koniarka v rámci programu ART LABORATÓRIUM 2011:  Mária Balážová, Natália Fridrichová, Barbora Berecová, Tibor Ročiak, Veronika Štefancová, Katka Krnáčová, Martina Kormanová , Veronika Moravčíková, Iveta Vassová, Matúš Blšťák, Janka Danišová, Júlia Kyptová, Katarína Mášiková, Martina Chudá


Spolupráca:

 


FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj