Prejsť na menu | Prejsť na obsah
UPOZORNENIE: Nachádzate sa na webovom archíve GJK, ktorý od augusta 2020 neaktualizujeme. Aktuálny web nájdete na www.gjk.sk »ART LABORATÓRIUM 2010

V r. 2010 Galéria Jána Koniarka pokračuje v projekte ART LABORATORIUM, v organizovaní tvorivých dielní v zabezpečení sprievodných výtvarných programov k najvýznamnejším podujatiam Galérie Jána Koniarka a rovnako v realizácii tvorivých programov počas celého leta 2010. Ambíciou je podporiť významné podujatia galérie kreatívnymi aktivizujúcimi programami pre cieľovú skupinu ako aj efektívne saturovať voľný čas detí a mládeže v čase, keď majú prázdniny. V jednotlivých etapách pôjde o prípravu adekvátnych tvorivých výtvarných a vzdelávacích programov v spolupráci so študentmi Pedagogickej fakulty Katedry pedagogiky výtvarného umenia Trnavskej univerzity v Trnave. Projekt sa týka nasledujúcich kultúrnych akcií:

Noc múzeí a galérií – 15.5.2010 Podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí a galérií – 6. ročník Noci múzeí a galérií.
GJK bude mať otvorené celý deň až do 24:00, pričom počas celého dňa budú prebiehať tvorivé výtvarné aktivity rôzneho zamerania a náročnosti spojené s premietaním v spolupráci s Anifestom – téma – Humor v animácii III.

Deň detí – 1.6.2010
GJK v Trnave pripraví na medzinárodný deň detí tvorivé dielne počas celého dopoludnia i popoludnia. V rámci dňa detí sa uskutoční premietanie – Ani Fest deťom /Ozveny Ani festu 2010/ s cieľom podporiť povedomie detí o animovanej tvorbe.

Program tvorivých dielní


Leto v galérii – 1.7. – 31.7. /júl/ 2010
Tvorivé výtvarné aktivity a hry budú v GJK prebiehať počas celého mesiaca a to v dvojakej podobe:
Plánované stretnutia: tieto stretnutia sú naplánované ako pravidelné stretnutia /3 krát týždenne/, pre ktoré bude pripravený program. Rodičia menších detí tu môžu svoje deti nechať a počas trvania programu si môžu vybaviť svoje záležitosti.
Individuálne stretnutia: v prípade záujmu sme schopní usporiadať programy aj mimo pravidelných. Vyžaduje individuálne prihlásenie v Galérii J. Koniarka, v počte minimálne 3-4 detí, či mládeže, pripravíme individuálny program v čase, ktorý záujemcom vyhovuje.FacebookInstagram

Mediálni partneri:

MTTMY trnavské novinytrnava-live.skTrnavské rádio RTVS DoMesta.sk

Partneri:

cnsTrnavská univerzita - Pedagogická fakulta
Správca obsahu © Galéria Jána Koniarka v Trnave
Tvorba a dizajn webstránky © E-GO s.r.o. | Redakčný systém © IRISOFT s.r.o.
Mapa stránky | Prehlásenie o prístupnosti | O stránke | Právne informácie
Prehlásenie o ochrane osobných údajov
Zriaďovateľom Galérie Jána Koniarka v Trnave je Trnavský samosprávny kraj